איך להוריד אחוזי שומן

בעבר כולם חשבו כי אימון שעובד על השרירים בגוף, יביא אותנו למראה גוף שרירי. כיום יודעים כי מראה השרירים תלוי גם באחוזי השומן בגוף. ככל שאחוזי השומן קטנים יותר, כך השרירים שעליהם אנו עובדים בעזרת פעילות גופנית יראו חיצונית. הרבה אנשים רוצים לדעת איך להוריד אחוזי שומן. זהו מידע חשוב הכולל הבנה על תאי השומן בגוף. מי שמבין איך נאגר השומן בגוף, ידע איך להוריד אחוזי שומן בגוף.


איך נאגר השומן בגוף?

לא כולם יודעים זאת, אך השומן בגוף נאגר בתוך תאי הגוף. ככל שיש יותר תאי שומן, יש יותר תאים שנאגר בהם שומן. כמות תאי השומן נקבעת כבר בילדותינו. על מנת להוריד את אחוזי השומן בתאים, עלינו לעשות פעולות המצמצמות השומן שנאגר בם. תאי השומן נשארים וקיימים, אך כמות השומן בהם יכולה לרדת. התשובה לשאלה איך להוריד אחוזי שומן בגוף, טמונה בהורדת אחוזי השומן בתאי הגוף.

 

תמונה של איך להוריד אחוזי שומן
כל הטיפים להורדת אחוזי שומן מהגוף!

איך להוריד אחוזי שומן הנאגר בתאי הגוף? 

הדרך הנכונה להורדת שומן מתאי הגוף היא בעזרת פעילות גופנית בדפקים גבוהים. כאשר הדופק מעל 160, הגוף שורף יותר שומן בתאי הגוף. בתחילת כל פעילות גופנית הדופק מתחיל נמוך יותר. בדפקים הנמוכים הגוף מתחיל בשריפת הפחמימות בגוף שהם האנרגיה הזמינה הראשונית. כדי להגיע לשומן של הגוף, יש לבצע אימון ביתי או בחדר כושר של 20 דקות לפחות ובדופק 160 כאשר אתם בשיא של הפעילות.

האם זה בטוח לעשות פעילות גופנית בדופק כזה?

תמיד כדאי להתייעץ על הפעילות הגופנית שלכם עם בעל מקצוע. לרוב האנשים אין בעיה להגיע לדפקים גבוהים, כאשר אנו מסתייגים מנשים בהריון או אנשים חולים. כמו כן, מי שיש לו חשש סביר בשל מצב גופני מסוים, מוטב שיתייעץ עם רופא המשפחה. דבר זה נעשה גם כאשר אנו הולכים לחדר כושר ושולחים אותנו לקבל אישור רפואי לכך. לכן, כל המלצה תמיד בדקו גם עם רופא המשפחה.

לסיכום : 

לסיכום, כדי להוריד אחוזי שומן בגוף, יש לבצע פעילות גופנית של 20 דקות לפחות ובדפקים העולים על 160. כמובן שהכל יש לעשות בהתייעצות עם רופא משפחה. איך להוריד אחוזי שומן והעלאת מסת שריר? איך להוריד אחוזי שומן בבטן? על כל השאלות האלו נכין תשובות בקרוב עקבו אחרינו בלוג כושר 043 הבלוג המוביל בארץ לכושר.

אהבתם? שתפו את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

לניווט מהיר בחזרה למאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תמונה של אימון כתפיים
אימון ביתי

אימון כתפיים

אימון כתפיים איך לעשות את זה נכון ? והאם אפשרי

תמונה של אימון רגליים
אימון ביתי

אימון רגליים

הרגליים נחשבות לחלק מאוד חשוב בגוף. בעזרתן אנחנו הולכים והן

תמונה של שיטות אימון
אימון בטן

שיטות אימון

פעילות גופנית היא חשובה וכיום יש המון סוגים של פעילויות

יש לכם טיפים בנושא כושר?
שלחו לנו!

תמונה של גבר ואישה עושים כושר

צרו איתנו קשר:

חולים על כושר? רוצים לשלוח לנו מאמר עם עצות/טיפים לאימון? זה המקום שלכם. שלחו לנו את המאמר ובמידה והוא יתאים נשתף אותו באתר!

***הבהרה: אתר 043 נותן מידע על אימונים וכושר ואינו מחליף ייעוץ של מאמן כושר מוסמך/ רופא כושר במקרה הצורך. אין לאתר 043 שום אחריות באופן ישיר או עקיף כתוצאה משימוש במידע שבאתר. במקרה של ספק, מומלץ להתייעץ עם מאמן כושר מוסמך בנושא.